Yorumlar / Teşekkürler

Kızım kasım 2023 ten itibaren apartmanında dayalı döşeli olarak her detayın duşunuldüğü bir dairede güvenli bir ortamda yaşadı.
Bir kiz icin güvenilir bir ortam, bizler ailesi olarak Giresunda yaşıyoruz kızımız guvenli bir apartmanda dairesinde yasadı ve gözümüz arkada kalmadı..
Işıksacan Yönetimine çalışanına çok teşekkür ederiz.
Yine bir gün kızım veya aile bireylerimden biri İstanbul da yaşamak zorunda kalırsa ışıksacan apartmanı ilk tercihimiz olacak tır...Yine bir gün karşılaşmak dileğiyle emeğiniz için teşekkkürler....

Şahin A. 2023

Merhaba Değerli IŞIKSAÇAN Ailesi

2021 yılının Eylül ayında sizlerle tanışma fırsatımız oldu. İstanbul gibi büyük bir metropolde nasıl yaparız nasıl çocuğumuza güvenli bir yer buluruz diye kara kara düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizinle irtibata geçtik. Öncelikle kapılarınızı bizlere açtığınız için çok teşekkür ederiz. Gerek personel arkadaşlarımız ,gerekse sizlerin kıymetli desteğiyle gözümüz arkada kalmadan Samsun’a döndük. Sizin gibi kıymetli ,eğitime bu kadar önem ve değer veren insanları tanıdığımız için çok şanslıyız. Artık Samsun’da bir evinizin olduğunu da bilmenizi isteriz. Herşey için çok teşekkür ederiz. Selamlar sevgiler herkese.

Evde kaldığım 1 sene boyunca herhangi bir güvenlik problemi yaşamadım, ev sahibi ve idare gayet ilgili, evde ısınma sorunu yok aksine çok güzel ısınıyor. Konum zaten çok çok iyi her şey için teşekkür ederim.

Zeynep E. Haziran 2023

İki senedir ışıksaçan apartmanında kaldım. 2 yıl boyunca sevgili Sinem ablacım o kadar yardımcı oldu ki Ayşe ablanın Mehmet abinin asla hakkını ödeyemem. Çok güzel bir konumda ayrılılçeşmesine Marmara’ya metroya o kadar rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda boğa merkezinede çok yakın. Güvenlik açısından çok güvenli. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kargonuz geldiği zaman, evinizde bir sorun olduğunda Mehmet abi ilgileniyor aynı zamanda Ayşe ablada her şeyinize yardımcı oluyor. Çok severek ayrıldığım bir yer oldu. Her şey için çok teşekkür ederim.

Dilara.S Haziran 2023

Sinem ablacım isiksacan apartmaninda 2 yıl boyunca kalmak çok güzel ve keyifliydi. Gerek Mehmet abi gerek Ayşe abla ikisinin de hakkını ödeyemem çok cana yakın ve iyi insanlar. Ve tabi hepinizin ilgisi ve alakası beni son derece memnun etti. Özellikle ayda 2 defa ev temizliği çok iyi geliyordu bunu es geçemem. Umarım gene yolumuz bir yerde kesişir. Çok ama çok teşekkür ederim Allah’a emanetsiniz.

Ramazan S. 2023

Apartmanın konumu çok iyiydi bu yüzden her yer ulaşımı kolaydı. Bununla birlikte evde bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacak imkanlar vardı. Kaldığımız süre boyunca sıkıntı yaşamadık.Her şey için teşekkür ederiz.

Ceren.K ağustos 2023

Konum merkezi ve ulaşım için çok rahat. Temizlik düzenli yapılıyor. Güzel memnun kalacağınız bir yer.

H.Guncan Eylül 2022

Işıksaçan apartmanında üç yıl kaldım.Sinem abla,Ayşe abla ve Mehmet abi aile sıcaklığını aratmadilar.Her türlü ihtiyacımda yanımda oldular.Guvenlik açısından hiçbir sıkıntı yaşamadım ayrıca harika bir konumda istediğim saatte güvenle evime ulaştım.Uzulerek ayrıldım.Ailem ve ben her şey için çok teşekkür ediyoruz.Yeni gelecek kişilerin ailelerinin gözleri asla arkada kalmasın.

N. Birleş Ağustos 2022

Işıksaçan apartmani çocuğunuza güvenle daire tutabileceginiz bir apartman. Sinem hanım başta olmak üzere teknik ve temizlik ekibi Mehmet bey ve Ayşe hanim çocuklarımıza aile sıcaklığını yaşattılar her sorunlarında yanlarındaydılar herşey için teşekkürler.

Z. Mazlum Haziran 2022

Sinem Hanım herşey için çok teşekkür ederiz. Işıksaçan apartmanı kızlar için çok güvenli ve huzurluydu. Sizde onlara abla oldunuz. Biz herşey için minnettarız.

O. Muslu Haziran 2022

Sevgili Sinem hn. Her şey için çok teşekkürler 🙏 Kızlarımız sizde kaldığı sürece gözümüz hiç arkada değildi. Çok memnun ve mutlu olduk Işıksaçan apartmanından. İyi ki varsınız 🙏❤️ Her şey için gönülden teşekkür ederiz 😊

H. Yurt Haziran 2022

Yaklaşık iki yıldır Işıkşaçan Apartmanında oturuyorum ve üçüncü yılımıda burda tamamlayacağım, iyi ki de yolum düşmüş, Apartman yöneticimiz Sinem ablacım ile tanışmışım tam bir Abla sıcaklığı ile sizi koruyan,Ailenizin eksikliğini size aratmayan,gerçekten çok güvenilir ve gönül rahatlığıyla kalınabilinecek bir apartman..
Mehmet abimiz her işimize babamız gibi koşan, bir telefonumuz ile ne eskiğimiz, ne ihtiyacımız, ne talebimiz varsa anında karşılar, ayrıca temizlik personelimiz Ayşe ablamızın, evimizi misler gibi ,pırıl pırıl ,hijyenik bi şekilde temizler,tüm binada kameraların olması ve şehir dışından geldiyseniz ailenizin gözlerinin arkada kalmaması için şehirin göbeğinde tam teçhizat güvenlikli apartmanmız ile geceleri huzurlu uykular uyumamız..
Eğer ailenizden uzaktaysanız ,tam bir aile sıcaklığını yaşayabileceğiniz,huzur dolu, en güvenilir tavsiye ettiğim bir yuva…

Kubra D. Mart 2022

Kıymetli Işıksaçan Apartman yönetimi, 2021 - 2022 Mart arasında kızımız Mehtap, apartmaninizda kiracı olarak ikamet etmişti. Aile olarak daha geniş bir konut kiralama imkanımız oluştuğu için kızımız, Işıksaçan Apartmanindaki dairemizden taşındık. Sürecin başından son güne kadar göstermiş olduğunuz apartman yöneticiliği olarak kurumsal düzeydeki sorumluluk ve ilgiden ziyadesiyle memnun kaldık. Evladımızın isiksacan apartmaninda kiracı olduğu süreç içinde bizde uyandırdığınız güven duygusu nedeniyle içimiz çok rahattı ve gözümüz arkada kalmadı. Lokasyon olarak çok iyi olan apartmanin konumunun avantajlarını da ayrica yaşadık. Daha sayamayacağım bir çok avantaj ve her şey için Yönetime, Sinem Hanıma, Mehmet Beye ve Ayse hanima müteşekkiriz.
Her şey için çok teşekkürler.

Selim SEMİZ ve Ailesi. - Mart 2022

Işıksaçan Apartmanı’nda yaşadığım 2 sene boyunca kendimi rahat ve güvende hissettim. İstanbul’da konum olarak da merkezi yerlere yakınlığı ile ulaşım açısından benim için rahattı. Evin içerisinde yer alan eşyalar, internetin var olması, tuvalet ve banyonun sadece bana ait olması benim açımdan çok önemliydi. Bu yüzden de evde yaşadığım süre boyunca çok rahat ettim. Sinem abla, Ayşe abla ve Mehmet abi yardımlarınız için çok teşekkürler.

Üniversite hayatım boyunca ailemden uzak geçirdiğim üç yılda bana bir aile sıcaklığı veren Işıksaçan ailesine ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Gerek sahipleri gerek çalışanları ihtiyaç duyduğum her an yanımda oldular. İstanbul şartlarında korkmadan güvenerek kalabileceğiniz ve çocuklarınızı teslim edebileceğiniz güvenilir, kaliteli, konforlu, ulaşımı kolay İstanbul’un en nezih konumlarından birinde bulunan bir apartman. Özellikle Sinem ablacığım senin hakkını ödeyemem, bana abla oldun, yoldaş oldun. Ayşe ablacığım ve Mehmet abiciğim sizlere de emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsınız, hayatımda her zaman bir yeriniz olacak. Sevgiler :)

Selen Z - Ekim 2020

Üniversiteyi kazandığımda bir çok kalacak yurt, apart araştırdım internetten. Ama fotoğraflardan gördüğümde bile içime en çok sinen Işıksaçan Apartmanı oldu. Görmeye gittiğimde ise fotoğraflarla birebir olduğunu gördüm. Kalmaya başladığım ilk günden beri Ayşe Abla olsun Mehmet Abi olsun Sinem Abla olsun hepsi çok sıcak davrandılar. En ufak bir sorunumda ilgilendiler. Ailemden birileriymiş gibi. Kendi evimde olduğum gibi rahat, huzurlu ve güvende hissettim her zaman. Her şey için çok teşekkür ederim Işıksaçan ailesi💗

Selin D.

Burada kaldığım 2 sene boyunca tek bir an bile asla tedirgin hissetmedim.
Her zaman sıcak bir ev havası veren, konforlu ve çok güzel bir ilk ev oldu benim için. Her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda olan bütün apartman üyelerine de çok çok teşekkür etmek isterim. İstanbul gibi büyük bir şehirde tek yaşamayı daha rahat kılan bir yer oldu benim için ışiksacan apartmanı. Herşey için teşekkür ederim.

Selin U.

Sinem ablacım her şey için teşekkür etmek istedim🙏🏼 5 yıllık üniversite hayatıma geri dönüp baktığımda benim için en unutulmaz izlerden biri kesinlikle dairenizde kaldığım zamanlar olacak. Çok şanslıyım yolum sizlerle kesiştiği için. İstanbul gibi metropol ve biraz ürkütücü bir şehirde hem apartmanın bulunduğu konum ve şartları itibariyle hem de sizlerle bir aile olmamız ve destekleriniz sayesinde rahat ve keyifle geçirdim vaktimi. Dairede yaşadığım en ufak sorunda bile hemen hızlıca yardımcı oluşunuz, anlayışınız ve sağladığınız hizmetler, yardımlar gerçekten yalnız ve bilmediğim bir şehirde yaşarken hayatımı çokça kolaylaştırdı. İyi ki sizlerle, Işıksaçan apartmanı ailesiyle geçirmişim bu 5 yılı. Sen de, Mehmet abi de, Ayşe abla da her zaman her konuda ve koşulda yanımdaydınız. Prensipleriniz, belirlediğiniz kurallar ve hassasiyetiniz sayesinde kaldığım süre boyunca kendimi güvende, huzurlu ve rahat hissetmediğim bir an bile olmadı. Umarım benim de sizleri üzecek bir yanlışım olmamıştır bu süreçte. Her şey için çok çok teşekkür ederim. İyi ki tanışmışız ablacım.

Ayşenur E.

Çocuklar anne baba yanından eğitim için bile olsa uzaklaşınca..hem çocuk hem aile için yeni bir dönem başliyor...Biz bu konuda şansli olan gurup içinde yer aldık...🙏şimdi şansiniz neydi derseniz Işiksaçan ailesi ve bizlere gösterdikleri ilgi..sevgi..güven her seyin başinda geliyordu...👏👏teşekkürler...iyiki varsınız💐💕

R.Cekirdekci

Başta herşey için teşekkür etmek istiyorum. Geçirdiğim 6 yıl boyunca, aidiyet duygusunu ilk günden hissettiğim evim olmuştu Işıksaçan.. Temiz, güvenli, huzurlu, düzeyli, küçük ama konforlu. Herşeyden öte kendinizi yalnız hissettirmeyen, dilediğiniz her an yanınızda olan değerli apartman çalışanları..
Kısa sayılmayacak 6 yıl boyunca, çok değerli anlarım, anılarım, paylaşımlarım oldu sizlerle.
Sinem hanım, Mehmet bey ve Ayşe hanım; her konundaki özen ve hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum.
Işıksaçan ailesine Sevgiler❤

Busra A.

Işiksacan apartmaninda tuttugumuz daire bizim Anadolu yakasindaki ikinci yuvamiz oldu..😍gerek duzeni ..gerekse apartman yonetim anlayisiyla Işıksacan ailesi ile aramizda kurulan sevgi saygı bagı yıllar geçsede unutulmayacak değerde oldu..🙏🙏🙏her şey için çok teşekkürler...iyiki varsiniz..👏👏💕💐..ayrıca Sinem hn Mehmet bey ve Ayse hanima da selam ve sevgiler...

R.Cekirdekci

Sinem'ciğim eğer rahat bir uyku uyuyabiliyorsam inan bunda senin etkin çok büyük. Seni tesadüfen internette kızıma yurt ararken bulduk. Endişelerimiz vardı ilk defa kızımızı yalnız başına bir şehirde bırakacaktık ama rabbime dua ediyorum şükrediyorum ki seninle karşılaştırdı. Sen kızıma bir abla oldun, kol kanat gerdin. Senin sayende içim çok rahat, iyi ki varsın, iyi ki seninle karşılaşmışız. Allah seninde karşına hep iyi insanlar çıkarsın. Minnettarım sana, bir anne olarak annlerin dilinden anlıyor ve çocuklarımıza sahip çıkıyorsun.
Çalışanlarınıda unutmamak lazım onlarda senin kadar iyiler. Siz çok güzel bir ailesiniz, biz de ailenizde olmaktan çoooook mutluyuz. Seni seviyoruuuuz...

Meral D.

İstanbul’daki hayatım boyunca en rahat ettiğim,en ait hissettiğim ve yeri gelir kendi evim gibi özlediğim bir yerdi Işıksaçan apartmanı.Hem Sinem Hanım hem de diğer görevliler Ayşe Hanım ve Mehmet Bey her zaman yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yaptılar.5 yıllık deneyimime dayanarak söylüyorum ki İstanbul’da böyle bir konumda daha rahat edilebilecek bir yer tanımıyorum.Karşılaştığımız tek problem internetin sürekliliği ve hızıydı ama onu da çözmek için çabaları hep devam ediyordu.2 yıl kaldım,İstanbul’dan ayrılmamış olma durumumda yine tercih edeceğim kesinlikle Işıksaçan Apartmanı olurdu.Bana huzurlu ve güvenli bir yuva sağladığınız için çok teşekkür ederim.

Gamze A.

Marmara Üniversitesini kazanan kızım için kalacak uygun bir yer ararken, çevrede gezdiğimiz bir çok seçenekten sonra umutsuzluğa kapıldığımız, anneannende kalırsın artık demeye niyetlendiğimiz zamanda karşımıza çıktı Işıksaçan Apartmanı. Çöldeki vaha gibiydi gerçekten, sahibi ve yöneticisi Sinem hanımı sanki önceden tanıyorduk, aile dostumuzdu, çok sahici bir insandı. Daire çok konforluydu, yeri ulaşım açısından çok uygundu. Daireler kiralanırken çok özenli seçim yapıldığından sorunsuz bir apartmandı. Apart arayan öğrenci velilerine şiddetle tavsiye ederim, yalnız acele etmelisiniz biz ağustos ayının ortasında son daireyi tutmuştuk.

Neslihan Ö.

Işıksaçan Apartmanı; geldiğim andan itibaren aile sıcaklığını ve güvenini hissettiğim yer oldu.Burada kaldığım ve böyle mükemmel insanlarla tanışıp bir aile bağı kurabildiğim için çok şanslıyım.Beni her zaman kızları,kardeşleri gibi benimsedikleri;her zaman ve her konuda bana yardımcı oldukları için buradaki,bu güzel insanlara çok teşekkür ederim.

Fatmagül À.

Merhabalar. Ben tek başıma yaşamaktan çok korkan, geceleri korkudan uyuyamayan biriydim. Işıksaçan da ki dairemde kalırken geceleri güvenle ve rahatça uyuyabilir vaziyette geldim. Bir problemim olduğunda Mehmet abi, Ayşe abla, Sinem abla, Güvenlik görevlimiz Murat abi. Allah hepsinden razı olsun. Her derdimde sıkıntımda problemim olduğunda hemen ilgilendiler, yardımcı oldular, sağolsunlar.
Dairem konum açısından Kadıköyün en merkezi konaklama yeriydi. Dakikalar içerisinde tüm ulaşım ağlarına ulaşabiliyor vaziyetteydim. Tüm marketlere çok yakın olmanın avantajını hep yaşadım.
Isınma, su, internet gibi yapılarda hiç bir problem yaşamadım. Yazları odamdaki klima sayesinde rahatça vakit geçirebilirken kışlarıda sıcacık odamda dersimi çalışabildim.
Her şey için Işıksaçan ailesine teşekkür ederim.

M. Zengin

Sinem ablacim. Her sey icin sana ve Isiksacan apartmanina tesekkur etmek istiyorum. Burada kaldigim 4.5 yil boyunca bana elinizden gelen en iyi destegi ve yeri sagladiniz. Sen ve calisan herkes olmasaydi evimde gibi hissedemezdim. Beni egitim hayatim suresince boylesine guzel bir yerde agirladigin ve bana iyi baktiginiz icin size ve calisan herkese sevgilerimi ve tesekkurlerimi iletmek istiyorum. Iyi ki varsiniz :)

Oğul A.

Işıksaçan apartmanı kaldığım 3 sene boyunca evim gibi benimsediğim ve güvende hissettiğim bir yer oldu. 3 sene boyunca huzurlu, güvenli ve rahat bir zaman geçirdim. İstanbul’da mükemmel bir konumda olan ve güvenle tercih edilebilecek en iyi yer Işıksaçan apartmanıdır. Sinem ablacım her zaman her konuda destek ve yardımcı olmaya çalıştığın için sana çok teşekkür ederim. Aynı zamanda apartmanda bize her konuda yardımcı olmaya çalışan Mehmet abi ve Ayşe ablaya da çok teşekkür ediyorum. İyi ki Işıksaçan ailesiyle tanışmışım. İyi ki varsınız. Her şey için çok teşekkürler.
Sevgiler :)

Kızımın İstanbul da kalacağı yer arayışında yaşadığımız hayal kırıklığı sonrası yolumuz kesişti Işıksacan apartmani ile. Kadıköy 'ün çok merkezi bir yerinde, huzurlu, konforlu, temiz ve güvenliği de olan, bütün görevlileri ile bize aile sıcaklığı gösteren Isıksaçan apartmani kızımın kaldığı süre içinde gözüm arkada kalmadı . Bu süreçte hiçbir ricamızda bizleri kırmayan Sinem hanıma teşekkür ediyor, çalışma arkadaşlarıyla birlikte kutluyorum.

Neşe T.

Sinem Cebir: Sinem Hanım öncelikle size her şey için teşekkür etmek istiyorum. Kızıma kalabileceği güvenli bir yer arayışındayken Işıksaçan Apartmanı ile karşılaştık. Kızımız, gözümüz arkada kalmadan içimiz rahat bir şekilde üç sene boyunca burada kaldı. Üç sene boyunca hiçbir sorun yaşamadığımız ve çok güvenli bir yer olduğunu söylemek isterim. Sinem Hanım siz de her zaman her konuda yardımcı oldunuz, kızımıza bir abla oldunuz. İyi ki sizinle tanışmışız, her şey için çok teşekkürler. Sevgiler

Fatma D. - Eylül 2020

Çocuğunuz bir Üniversite kazanmışsa hem de İstanbulda kalacak yer araştırmaya başlıyorsunuz İşte tam da evladım rahat etsin yaşantısı kolay olsun derken İşıksaçan apartmanında kalacak bir daire bulduk Gerçekten güven ve huzur içinde kalabileceği ve her türlü rahat edebileceği çarşıya pazara metroya metrobüse yakın çevresi itibarıyla güzel bir semt ihtiyaçlarını gidermede her türlü alışveriş yerleri bulunan bir daire idi çok memnun kaldık kız öğrenci velisi ve bir anne olarak tüm İstabul da Üniversite okuyacak öğrencilere tavsiye ediyorum buradan kendilerine çok teşekkür ederim bu rahat ve huzurlu ortam için.
Sevgiliyle kalın

Gamze G.

İstanbula gelip fotoğraflarıyla alakası olmayan yurtları görüp ne yapacağız şimdi diye kara kara düşünürken şans eseri internette karşımıza çıktı Işıksaçan apartmanı. Gerçekten de fotoğraflarıyla birebir örtüştüğünü görünce başlayan memnuniyetim Işıksaçan apartmanında kaldığım süre boyunca devam etti. Hem bu kadar merkezi , hem gece geç saatlerde dahi bu denli güvenli bir muhitte başka bir apartman bulamazdık. Bütün ihtiyaçlarımızı düşündüğünüz, ütüsünden çamaşır makinesine herşeyi dairemizde bize sağladığınız ve bize ev konforu yaşattığınız, her isteğimize anında çözüm yarattığınız için size ve ekibinize kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum Sinem ablacım.

Deniz T.

Işıksaçan Apartmanı'nda ikametim süresince gerek güvenlik görevlileri gerek abim ablam olarak gördüğüm apartman görevlilerinin güler yüzlü hizmeti ve yardımları ile her şey çok daha kolay oldu. Ancak her şeyden önce apartmanın en öne çıkan özelliği merkezi konumu. Kadıköy' e yürüme mesafesinde ve toplu taşıma araçlarına da aşırı yakın olması sayesinde günün her saatinde daireme kolayca ulaşabildim.

Apartman yoneticisi Sinem hanimin kurumsal bir yönetim biçimi ve tecrübeleri ile yönetimsel anlamda neredeyse hiç problem oluşmaması için hep ulaşılabilir oldu. Işıksaçan Apartmanı'nda geçirdiğim bir sene içinde destekleri ve güzel iletisimleri için tüm apartman görevlilerine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Emre A.

Kaldığım süre boyunca gürültü veya güvenlik konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Merkezi konumu sayesinde ulaşım rahatça sağlanıyor. Ayrıca güzel ve güvenilir bir mahallede de bulunuyor. Apartman içerisinde ihtiyacınız olduğunda desteklerini hemen hissedeceğiniz insanların olması da ayrı bir rahatlık. Genel anlamda memnun kaldığımı ve rahatlıkla önerebileceğimi söyleyebilirim.

Tugba k.

Merhaba burada 3 yil kaldim, konforlu ve rahatti. Basiniza bir sey geldiginde yaninizda her zaman birileri oldugunu biliyorsunuz insanin icini rahatlatiyor. Daireler yeterınce konforlu ve rahat, kadıkoyun merkezınde olması konumu ıtıbarıyle mukemmel, metrobus, marmaray ayagınızın altında!!

Irem k.

İstanbula gelmeden once bir cok yeri arastirmistim. En merak ettigim yer isiksacan apartmaniydi. Gorusmek icin geldigimde fotograflardan farkli olmadigini gordum. Sinem abla ve diger calisanlar cok iyiydi, hem ailemin hem benim icime sinmisti. Üç yil kaldim burada ve her zaman "iyi ki burayi tercih etmisim." dedim. Bir sorunum oldugunda yardima kostular. Ailemin ve benim huzur icinde uyumamizi sagladiklari icin, İstanbul'daki ailem olduklari icin ve diger her sey icin cok tesekkur ederim.

Demet. Ö

Isiksacan apartmaninda daire kiraladigimiz ilk gunden itibaren, hem ilgi alaka hem de hizmet bakımından cok memnun kaldik. Apartman gorevlileri her sorunumuzda koşup geldiler ve sonuna kadar yardımcı oldular. Sinem Hanım ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz kendinize cook iyi bakın.

Sevgiler Damla Ö

Işıksaçan sımsıcak aile ortamında, hem konforlu hem de güvenli bir yil geçirdim ve büyük memnuniyetle ayrıldım. Öncelikle Sinem abla olmak üzre tüm Işıksaçan ailesine yardımları ve destekleri için teşekkür ederim.
Yurtdışından İstanbula gelip ve hiçbir şekilde zorluk çekmediysem bunu Işıksaçan ailesine borç bilirim.

Sevgilerimle Gizem Ş.

Basta Sinem Hanim olmak üzere tüm Isiksacan ailesine cok tesekkur ederim.
Guvenli bir evin yani sira bana rahat, konforlu ve sicak bir yuva sundunuz. Yardima ihtiyacim oldugunda cok guzel ilgilendiniz ve uzakta olan ailemi aratmadiniz.
Sizlerle gecirdigim zaman cok guzel ve rahat gecti. Sicakkanliliginiz ve yardımsever yaniniz İstanbul gibi buyuk bi sehirde kendimi yanliz hissetmememe yardimci oldu.
Hersey icin tesekkurler ve kendinize cok iyi bakin.

Sevgilerimle Duygu Ö.

Ebeveyn olarak Işıksaçan Apartmanından, sizin samimiyetinizden ve ilginizden memnuniyet duyduk. Hem güvenli ,hem konforlu bir apartman. Gönül  rahatlığıyla çocuklarınızı bırakabilirsiniz.

Süheyla & Salih T.

Sinem Ablacım sen bana bir abla oldun. Işıksaçan ailesi olarak hepiniz bizlerin ailesi oldunuz her zaman yanımızda oldunuz hasta olsak kendi annemizin babamızın yaptığı gibi önce siz koştunuz yardıma. Sizinle geçirdiğim 1 sene sanki bir Ömür gibi oldu bana. Hersey için çok tesekkür ediyorum hepinizi çok seviyorum çok öpüyorum. Buralara gelirseniz her zaman sizlere kapım açık. Benim için her zaman hayatımın en önemli köşesindesiniz kendinize çok iyi bakın.

Esra B.

Çok güzel bir sene geçirdim her şey için teşekkürler, sadece wifi bağlantısı çok yavaştı.

Elif E.

Bir evladın evinden sonra huzur içinde yaşayacağı mūstesna bir Apartman yarattığınız için sizi ve ekibinizi tebrik eder, bütün ailelere tavsiye eder, başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler...

Eda A. ve Ailesi

Yurt ararken internetten rastgele bulduğum bir yerdi Işıksaçan apartmanı. Farklı bir şehirde ailemden uzak olduğum için başta her ne kadar tereddütlerim olsada doğru karar verdiğimi daha ilk günlerden anladım. Hem Sinem Abla hemde tüm çalışanlar ilgi ve alakalarını üç buçuk yıl boyunca hiçbir zaman eksik etmediler her konuda yardımcı oldular hepsine çok çok teşekkürler...

İrem A.

Başta Sinem Abla, Mehmet Abi ve Ayşe Abla olmak üzere tüm Işıksaçan Residance ailesine teşekkür ederim. 2 yıl burada kaldım gerçekten konforlu ve güvenli bir aile ortamıydı. Istanbulda artık bir evim ailem olduğunu biliyorum, herkese bu güzel ortamı aileyi tavsiye edeceğim. Her şey için çok teşekkürler kendinize iyi bakın.

M.Eren